Fotó: ujpestfc.hu
Közel féltucat játékos, köztük Fiola Attila jövőjéről is döntést hozott az Újpest FC.
Az Újpest FC hétfői bejelentése szerint Fiola Attila szerződése további egy évvel meghosszabbodott, így a 35 éves válogatott védő a következő szezonban is a lila-fehéreket erősíti majd-
Távozik viszont a korábban szintén Fehérváron szereplő csatár, Mamoudou Karamoko, aki kölcsönszerződése lejártával visszatér anyaklubjához, az FC Köbenhavn csapatához.
A fiatal támadó, Mucsányi Márk szerződése lejár, melyet nem hosszabbított meg az Újpest, így a játékos szabadon távozhat, akárcsak Genzler Gellért és Ajanah-Chinedu Chukwujekwu Simeon is.
Olvastad már?
DVSC: Ma dől el Dzsudzsák sorsa - erre van nagyobb esély
A Csakfoci úgy tudja, sorsdöntő nap a hétfői a Loki-ikon jövőjét illetően.
Elolvasom
Átigazolások
ETO
Borbély Balázs jövője
Az ETO FC Győr vezetőedzőjének, Borbély Balázs szerződése a következő szezonra is érvényes, így ha valamelyik csapat meg akarja szerezni, ki kell vásárolnia kontraktusából. (M4 Sport)
DVTK
Esiti és Keita távozik
Anderson Esiti és Aboubakar Keita is távozott a DVTK-tól.
Honvéd
Feczkó távozhat
A Csakfoci úgy tudja, külföldi szakember válthatja Feczkó Tamást a Budapest Honvéd kispadján.