Fotó: ujpestfc.hu

Újpest: Olaszországban megtudták, mennyit fizethettek Horváth Krisztoferért

Olaszországban jelent meg hír az üzlet részleteiről.
Csakfoci.hu 2024. augusztus 30., péntek 20:00
Fotó: ujpestfc.hu
Olaszországban jelent meg hír az üzlet részleteiről.
Szerző: Csakfoci.hu 2024. augusztus 30., péntek 20:00

Mint ismeretes, a hazai átigazolási időszak egyik legkomolyabb nyári "bombáját" robbantotta az Újpest azzal, hogy megszerezte az olasz Torinótól a magyar válogatott támadót, Horváth Krisztofert. A lila-fehérek a hivatalos bejelentés szerint kivásárolták Horváthot a szerződéséből.

Az olasz sportújságíró és podcaster, a Torino ügyeiben sokszor jól értesült Giacomo Morandi azt is tudni véli, mennyit fizetett a magyar klub a Bikák 22 éves ex-játékosáért.

Morandi azt írta, hogy az Újpest 1 millió eurót fizetett a szélsőért, de a Torino a játékos későbbi továbbértékesítéséből is részesedhet, méghozzá 20 százalékban.

Olvastad már?
Már hivatalos: Máté Csaba lett a Loki új edzője
Szeptember elsejétől Máté Csaba a DVSC vezetőedzője.
Elolvasom
Átigazolások
Légiósok
Sallói új szerződése
A Toronto FC hivatalosan bejelentette, hogy szerződést hosszabbított Sallói Dániellel, aki így a 2027-es MLS-szezon végéig marad a klubnál, a megállapodás pedig egy további idényre szóló opciót is tartalmaz.
ZTE
Eladás klubrekordért
Hivatalossá vált, hogy klubrekordot jelentő összegért értékesítették az MLS-be Diego Borgest, aki mindössze hat bajnokit játszott a Zete színeiben.
Szentlőrinc
Visinka távozott
A klub hivatalos honlapján jelentette be, hogy Visinka Ede vezetőedzővel közös megegyezéssel szerződést bontottak.
Tovább az összes átigazoláshoz