Légiósok: Újabb Kalmár-gól, de meglepő DAC-összeomlás; Kleinheisler nyerő csere volt - videó

Kalmár Zsolt és Kleinheisler László is betalált vasárnap klubjában, de csak utóbbi örülhetett győzelemnek a két magyar válogatott középpályás közül.
Dudás Gábor 2019. augusztus 4., vasárnap 22:00
Szerző: Dudás Gábor 2019. augusztus 4., vasárnap 22:00

SZLOVÁKIA

A 69. és a 76. perc között három gólt kapott a dunaszerdahelyi DAC vasárnapi, Szered elleni szlovák bajnokiján, így hiába szerezte meg Kalmár Zsolt már a harmadik gólját az idényben (ezzel vezeti is holtversenyben a mesterlövészek listáját a Fortuna Ligában), a magyar középpályás 11-esből jegyzett találata csak a szépítésre volt elég.

A DAC első vereségét szenvedte el (1-3), már csak a Slovan és a Zsolna hibátlan.

HORVÁTORSZÁG

Kleinheisler László csereként beállva gólt szerzett, nagymértékben hozzájárulva csapata, az eszéki NK Osijek 3-1-s sikeréhez az Inter Zapresic elleni horvát bajnokin.

DÉL-KOREA

Ugyancsak betalált Novothny Soma, a helyi másodosztályban a feljutásért harcoló Busan magyar támadója, aki az egyedüli gólt szerezte az Asan Mugunghwa otthonában 1-0-ra megnyert bajnokin.