Fotó: kisvardafc.hu

Újabb fordulat jöhet a kisvárdai edzőkérdésben: Révész fontos bejelentést tett

Ugyan korábban csak arról volt szó, hogy átmeneti megoldás lesz a kispadon Révész Attila, aki azonban most elárulta, hogy akár a szezon végéig is maradhat vezetőedző.
Nyikes Zoltán 2025. október 28., kedd 12:23
Fotó: kisvardafc.hu
Ugyan korábban csak arról volt szó, hogy átmeneti megoldás lesz a kispadon Révész Attila, aki azonban most elárulta, hogy akár a szezon végéig is maradhat vezetőedző.
Szerző: Nyikes Zoltán 2025. október 28., kedd 12:23

Gerliczki Máté vezetőedző menesztését követően a Csakfoci számolt be arról először október elején, hogy újra Révész Attila veszi át a vezetőedzői feladatokat Kisvárdán, miután értesüléseink szerint a játékosok kérése is az volt, hogy a sportigazgató irányítson a kispadról.

Ekkor Révész ezt meg is erősítette a Csakfocinak, ám hozzátette, ez vélhetően nem a végleges és hosszútávú megoldás lesz.

– Valóban azt szeretné a csapat, a város és a helyi közeg, hogy ebben a helyzetben maradjak, mindenki erre kapacitál. Jólesik, és ebben a helyzetben mindent mérlegelve ez tűnik a jó megoldásnak, de itt legfeljebb átmeneti megoldásról beszélünk. Én sem erre a forgatókönyvre készültem, ezért a családommal és a szűk környezetemmel még nehéz beszélgetéseim lesznek... – mondta akkor Révész honlapunknak.

Azóta pedig, hogy Révész hivatalosan is átvette a vezetőedzői feladatokat, a Kisvárda három bajnokijából három győzelmet aratott, ezúttal pedig a szakember a Ripostnak elárulta, megvan az esély arra, hogy a szezon végéig marad a kispadon. A portál is megjegyezte, az üzleti és klubbéli elfoglaltságai miatt is csak erre a naptári évre vállalta korábban Révész a beugró edzői munkát.

Ez módosulhat, mivel több üzleti természetű tárgyalásomat letudtam, továbbiakat átütemezhetek, így marad idő a csapattal való foglalkozásra. A játékosok és a városvezetés is arra kér, hogy maradjak tovább a kispadon. A bizalom jólesik, ezért ötven százalékos bizonyossággal 2026-ban tovább dolgozom edzőként

– tudatta a szakember.

Olvastad már?
Fradi: Robbie Keane nevét is a legesélyesebbek között dobták be a skót sztárcsapatnál
Keresi új edzőjét a Celtic, és Skóciában arról írnak, hogy az FTC-t irányító Robbie Keane is a jelöltek között lehet.
Elolvasom
Átigazolások
Kisvárda
Révész maradhat a szezon végéig
Ugyan korábban csak arról volt szó, hogy átmeneti megoldás lesz a kispadon Révész Attila, aki azonban most elárulta, hogy akár a szezon végéig is maradhat vezetőedző.
Fradi
Keane is jelölt a Celticnél?
A The Scottish Sun a Coral fogadóiroda oddszait szemlézte, eszerint Robbie Keane a második helyen áll a legesélyesebb jelöltek listáján a Celticnél.
Paks
Szerződéshosszabbítás
Hivatalos honlapján jelentette be az NB I-ben szereplő Paks, hogy 2028 nyaráig meghosszabbította Windecker József szerződését.
Tovább az összes átigazoláshoz