Fotó: dvsc.hu
A szurkolók három lehetőség közül szavazhatják meg, milyen legyen a Debrecen új meze.
Szerda éjfélig voksolhatnak a Debrecen-drukkerek arról, milyen legyen az NB I-es csapat új meze, a legtöbb szavazatot kapó mezre szavazók között ráadásul Loki ajándékcsomagokat sorsolnak ki - írja a dvsc.hu.
"A DVSC széles körben igyekszik bevonni szurkolóit a klub életébe, ennek jegyében új kezdeményezésként arra biztatja drukkereit, szavazzanak arról, milyen legyen a Loki hazai meze a következő idényben" - fogalmaztak, hozzátéve, hogy kizárólag a mintázatról várják a véleményeket, ugyanis a szín eltérő lesz attól, amit a "modellek" viselnek.
A klub az alábbi honlapon várja a voksokat, egy e-mail cím megadásával lehet szavazni a három variáció közül választva.
A három opció:



Átigazolások
Vasasban folytatja
Koszta Márk
A csakfoci.hu elsőként áprilisban közölt hírének megfelelően Koszta Márk a Vasasban folytatja pályafutását.
Légiósok
Willi Orbán
Durva feltételekkel maradhat csak Lipcsében a magyar válogatott vezére, Willi Orbán.
ETO
Edzőjelölt
Branislav Fodrek is ott lehet az ETO edzőjelöltjei között.