Fotó: dvsc.hu
A szurkolók három lehetőség közül szavazhatják meg, milyen legyen a Debrecen új meze.
Szerda éjfélig voksolhatnak a Debrecen-drukkerek arról, milyen legyen az NB I-es csapat új meze, a legtöbb szavazatot kapó mezre szavazók között ráadásul Loki ajándékcsomagokat sorsolnak ki - írja a dvsc.hu.
"A DVSC széles körben igyekszik bevonni szurkolóit a klub életébe, ennek jegyében új kezdeményezésként arra biztatja drukkereit, szavazzanak arról, milyen legyen a Loki hazai meze a következő idényben" - fogalmaztak, hozzátéve, hogy kizárólag a mintázatról várják a véleményeket, ugyanis a szín eltérő lesz attól, amit a "modellek" viselnek.
A klub az alábbi honlapon várja a voksokat, egy e-mail cím megadásával lehet szavazni a három variáció közül választva.
A három opció:



Neked ajánljuk
Átigazolások

DVTK/Kazincbarcika
Ukrán középpályás jöhet?
Az NB I-ből kiesett Kecskeméttől távozó ukrán középpályás, Mykhailo Meskhi Miskolc belvárosában bukkant fel. A boon.hu úgy véli, a Diósgyőr vagy a Kazincbarcika lehet a befutó.

DVSC
Topligába mehet Domingues
A haon.hu úgy tudja, a spanyol élvonalból egy egyelőre meg nem nevezett klub csábítja Brandon Dominguest.

Csíkszereda
Magyar válogatott játékos érkezhet?
A Csíkszereda elnöke, Szondy Zoltán az NSO-nak azt mondta, elviekben megállapodott a Debrecentől távozó Ferenczi Jánossal.