Meglepetéssel kezdődött az U21-es Európa-bajnokság - eredmények

Két mérkőzéssel kezdetét venne a szlovén-magyar rendezésű U21-es Eb. Az olaszok meglepetésre nem bírtak a csehekkel, a spanyolok viszont magabiztosan hozták a meccsüket.
Privacsek András 2021. március 24., szerda 19:51
Két mérkőzéssel kezdetét venne a szlovén-magyar rendezésű U21-es Eb. Az olaszok meglepetésre nem bírtak a csehekkel, a spanyolok viszont magabiztosan hozták a meccsüket.
Szerző: Privacsek András 2021. március 24., szerda 19:51
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

U21-es Eb, B csoport

Csehország - Olaszország 1-1 (Maggiore 75. - öngól, ill. Scamacca 31.)
Szlovénia - Spanyolország 0-3 (Puado 53., Villar 54., Miranda 89.)

Ma még két mérkőzésre kerül sor. Az A csoportban a mieink 21 órakor a németeket fogadják Székesfehérváron, míg a Bozsik Arénában román-holland mérkőzést rendeznek.

Átigazolások
Kecskemét
Kapós a csatár
Nem csak az NB I-ből, de a határon túlról is érdeklődnek a KTE NB II-es gólkirálya, Pálinkás Gergő iránt.
Csakfoci
Átigazolások
Itt állíthatod be, hogy a Google-kereső a legexkluzívabb átigazolási híreket az elsők között hozza - kattints, majd a bepipálás után hagyd jóvá!
Honvéd
Hangya: 1+1 év
A Honvéd hivatalos honlapján jelentette be, hogy 1+1 évvel meghosszabbította Hangya Szilveszter szerződését.
Tovább az összes átigazoláshoz