Fotó: fradi.hu
Hét év után hagyta el az Újpestet Branko Pauljevic.
Tovább folytatódik a keret átalakulása Újpesten: hét év után távozott a klubtól Branko Pauljevic - adta hírül a IV. kerületiek klubhonlapja. A szerb védő összesen 239 mérkőzésen lépett pályára lila-fehérben, ezeken 8 góllal és 20 gólpasszal segítette az együttest, és tagja volt a 2018-as és a 2021-es Magyar Kupa-győztes csapatnak is.
Korábban Luca Mack, Stefan Jevtoski, Dzenan Burekovic, Georgios Antzoulas, Albi Doka, Heinz Mörschel, Kiss Tamás és Franklin Sasere is elhagyta a csapatot.
Olvastad már?
Máris erősít a Vidi: Az NB I kiesőjének klubrekorderét igazolhatják le
A csakfoci.hu információi szerint a Fehérvár FC-nél folytathatja pályafutását Bohdan Melnik, az NB I-től búcsúzó Kisvárda 27 éves középályása.
Elolvasom
Átigazolások
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
DVSC
2 kapus érkezett
A DVSC szerződtette Tuska Bálintot és Póser Dánielt.
Ex-Loki
Youga csapatot keres
Amos Youga a francia UNFP FC táborában készül. A korábbi DVSC-középpályás egyike az olyan szerződés nélküli profinak, akik edzőmeccseken bizonyíthatnak a megfigyelőknek, hogy klubot találjanak.