Több játékossal is tárgyal már a Diósgyőr

Csakfoci.hu 2022. december 16., péntek 12:21
Szerző: Csakfoci.hu 2022. december 16., péntek 12:21

Nem vagyok híve a nagy játékosmozgásnak, de vannak olyan posztok, ahol szeretném megerősíteni a csapatot. Ehhez olyan szintű játékost kell találni, akinek a leigazolása javítja a csapat minőségét, ennek érdekében több tárgyalást is folytatunk. Azonban csak azért biztosan nem hozunk Diósgyőrbe senkit, hogy eggyel többen legyünk.

"De ne feledkezzünk meg az akadémistákról sem, Jurek Gábor öt gólt szerzett ősszel, bemutatkozott Illés Bálint, Bánhegyi Bogdán pedig többször ült a kispadon. Rajtuk kívül figyeljük a DVTK tartalékban szereplő fiatalokat is, akik közül néhányat már megnéztünk az első csapat edzésén. Mindenki azt szeretné, hogy minél több saját nevelésű játékos szerepeljen az első csapatban, de a futball egy konkurencia sport, a végén az nyer, aki a legjobban teljesít. Mindenki előtt nyitva az ajtó, aki fejlődik, az megkapja a lehetőséget" - Kuznyecov Szergej vezetőedző a tervezett téli átigazolásokról is nyilatkozott a dvtk.eu-nak.

Átigazolások
Újpest
Tajti távozott
Tajti Mátyás jó eséllyel a román élvonalba igazol.
Mezőkövesd
Zachán hosszabbított
A Mezőkövesd Zsóry FC 2027-ig meghosszabbította Zachán Péter szerződését. A hátvéd 2024 nyarán érkezett, azóta 37 bajnoki mérkőzésen lépett pályára sárga-kék színekben, és két góllal is segítette a csapatot.
Légiósok
Vida Romániában
Vida Kristopher az előző idényben a Tatabányát erősítette, most a román másodosztályban szereplő Szatmárnémeti ajánlatára bólintott rá. (NSO)  
Tovább az összes átigazoláshoz