Fotó: pmfc.hu
Távozik a pécsiektől Elek Ákos, aki az elmúlt évben szakmai tanácsadóként dolgozott az NB II-es együttesnél.
Hivatalossá vált, hogy távozik az NB II-es Pécsi MFC-től a sportigazgatói diplomával rendelkező Elek Ákos, aki az elmúlt évben szakmai tanácsadóként dolgozott a klubnál. A 35 esztendős, korábbi 48-szoros válogatott Elek Ákos tavaly fejezte be az aktív labdarúgást, azonban nem távolodott el a sportágtól, sőt, az utóbbi években tudatosan készült a futball utáni életre, hazai és nemzetközi színtéren szerzett tapasztalatit igyekezett a pályán kívül kamatoztatni.
Szakmai tanácsadói munkája mellett önmaga folyamatos továbbképzésére is nagy hangsúlyt fektetett, melynek eredményeként elvégezte a legmagasabb szintű, Double Pass sportigazgatói képzést - írja róla a klubhonlap.
Olvastad már?
Az NB I-es bírók főnöke a Honvéd bennmaradásába kerülő hibáról: "Sok álmatlan éjszakát okozott a játékvezetőknek"
Az NB I 17 súlyos hibájából tíz írható a VAR számlájára, ezek közé tartozott a nagy visszhangot kiváltó eset.
Elolvasom
Átigazolások
Nyíregyháza
Muhamed Tijani
A tavasszal 8 góllal záró nigériai támadó, Muhamed Tijani kölcsönben szerepelt a Nyíregyháza Spartacusban. A Slavia Praha játékosa most visszatér a cseh együtteshez - írta a Szpari.
Vasas
U-válogatott igazolás
Fiatal kapussal erősödik a Vasas, Engedi Márk aláírt.
NB I-ben kaphat munkát?
Eugen Neagoe
Eugen Neagoe ismét munkába állhat, és állítása szerint két országból is érdeklődnek iránta.