Tavaly még NB II, most már csak megye I - vándorcirkusz helyett a fiataloké a pénz

A Szigetszentmiklós nem vállalja az NB III-at, amatőrként folytatja.
Budai László 2017. június 27., kedd 10:54
A Szigetszentmiklós nem vállalja az NB III-at, amatőrként folytatja.
Szerző: Budai László 2017. június 27., kedd 10:54
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A szigetszentmiklósi Regionális Utánpótlás Centrum építése olyan fázisba került, amikor jelentős anyagi áldozatokat kell hoznia a klubnak, hogy a kivitelezést időre megvalósíthassák. Ezért a felnőtt csapatot üzemeltető Kft. tulajdonosai úgy döntöttek, hogy minden erőforrást a beruházásra fordítják, így átmenetileg megszüntetik az első csapat anyagi támogatását, és a továbbiakban amatőrként, a megyei első osztályban versenyeztetik az első csapatot – írja a klub honlapján Becz Péter és Potoczki Tamás tulajdonos.

Döntésünket erősítette továbbá az is, hogy klubunk egyetlen – és az is műfüves borítású – pályával rendelkezik egyelőre, és amit a tavalyi évben, mint a vándorcirkuszosok voltunk kénytelenek vonulni, nem kívántuk idén is megtenni. Az utánpótlás versenyeztetését az első csapattal kapcsolatos döntés nem befolyásolja, és a klub fenntartásából is jelentős anyagi támogatás mellett kivesszük a részünket.

Az SZTK a 2015/16-os szezont még a másodosztályban zárta, ebben az idényben azonban már csak a megye I-ben indul el.

Átigazolások
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
DVSC
2 kapus érkezett
A DVSC szerződtette Tuska Bálintot és Póser Dánielt.
Ex-Loki
Youga csapatot keres
Amos Youga a francia UNFP FC táborában készül. A korábbi DVSC-középpályás egyike az olyan szerződés nélküli profinak, akik edzőmeccseken bizonyíthatnak a megfigyelőknek, hogy klubot találjanak.
Tovább az összes átigazoláshoz