A magyar válogatott középpályás a 65. percben állt be a Liverpoolba.
A Liverpool az Aston Villát fogadta az angol élvonal 11. fordulójában - Szoboszlai Dominik a kispadon kezdte a mérkőzést. A Vörösök Núnez góljával (videó itt) már a 20. percben vezetést szereztek, és sokáig 1-0 is maradt az állás. A 84. percben azonban az akkor húsz perce pályán lévő Szoboszlai Dominik indította Szalah-t, és bár a magyar válogatott középpályás átadása nem volt tökéletes, az ellenfél játékosa, Diego Carlos besegített, ráfejelte a labdát az egyiptomira, aki végigszáguldott a pályán, majd befejezte az akciót (videó itt).
A Liverpool így 2-0-ra nyerte a találkozót, Szoboszlaiék már öt ponttal vezetik a Premier League-et az ismét megbotló Manchester City előtt.
Olvastad már?

A Real klasszisa a teljes szezonra kidőlt, zsinórban negyedszer is kikapott a ManCity – külföldi körkép
A legfontosabb és legérdekesebb szombati hírek a külföldi foci világából és a nemzetközi átigazolási piacról.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások

Kecskemét
Védő a Puskástól
Újabb játékossal bővül a KTE kerete, miután a klub mindenben megállapodott a 18 éves védővel, Szojma Andrással, aki a Puskás Akadémiától érkezik. (kecskemetite.hu)

Győr
Eldőlt a védő sorsa
További egy évvel meghosszabbították a 30 éves középhátvéd, Deian Boldor június végén lejárt szerződését. A román játékos 2023 szeptemberében érkezett, azóta 37 tétmeccsen játszott.

DVSC
Válogatott védőt igazoltak
A DVSC szerződtette a 4-szeres venezuelai válogatott Josua Mejíast – jelentették be kedd délelőtt.