fotó: puskasakademia.hu
Az NB I-ben szereplő Puskás Akadémia hivatalos honlapján jelentette be, hogy Urho Nissilä szerződést hosszabbított a klubbal.
Tavaly januárban érkezett a Puskás Akadémiához Urho Nissilä. A 15-szörös finn válogatott középpályás első félszezonjában 13 bajnokin lépett pályára, és 3 találat mellett egy gólpassz került fel a neve mellé. Ami pedig az idei évadot illeti, Nissilä a 2024-2025-ös idényben már összesen 29 tétmérkőzésen szerepelt, és 5 gólt, valamint 7 asszisztot ért el.
A 28 esztendős játékos a jövőben is a csapat segítségére lehet, a kölcsönös bizalom jeléül ugyanis 2027 nyaráig hosszabbította meg szerződését - olvasható a klub hivatalos közleményében.
Olvastad már?
Reakció: Jó ötlet az osztályozó vagy teljes tévút? NB I-es és NB II-es vezetők érveltek a Csakfocinak
Mint ismert, az MLSZ fontolgatja, hogy az NB I 11. helyezettje osztályozót vívjon az NB II másodikjával a bennmaradásért. A vélemények igencsak megoszlanak, ezért a Csakfoci négy érintett klubvezető véleményét is kikérte a témában - Polyák Balázs, Sallói István, Révész Attila és Nagy Miklós is elmondta a meglátásait a tervezettel kapcsolatosan honlapunknak.
Elolvasom
Átigazolások
Békéscsaba
Új vezetőedző
A Békéscsaba bejelentette, hogy Kuznyecov Szergej fogja irányítani a csapatot a 2026/27-es idényben.
Mezőkövesd
Új középpályás érkezett
A Mezőkövesd bejelentette Hajdú Roland érkezését. A 24 éves labdarúgó a Budafoktól érkezik, a legutóbbi szezonban 30 mérkőzésen 6 gólt szerzett.
Ex-Fradi
Heister új csapata
Marcel Heister érkezését bejelentette a horvát élvonalbeli Osijek. A Ferencváros és a Videoton korábbi labdarúgója az elmúlt két idényt már Horvátországban töltötte.