Nem kellett volna sok, hogy góllal és gólpasszal zárja a Schäfer Andrásék elleni bajnokit, de végül egyik sem jött össze a magyar válogatott támadónak.
A hétvégi, Freiburg-Union Berlin német bajnoki mérkőzés egyik legaktívabb játékosa Sallai Roland volt, aki a gólpasszhoz és a gólhoz is nagyon közel járt, ám végül egyik sem jött össze neki, csapata pedig így csak 0-0-s döntetlent játszott.
A magyar válogatott támadó a 15. percben varázslatos labdát kanyarított Vincenzo Grifo fejére, de utóbbinak a fejesét óriási bravúrral védte Frederik Ronnow.
Nem sokkal később Sallai maga is betalálhatott volna, ő is fejjel próbálkozott, de a kapu torkából rosszul célzott.
Sallainak ezt követően is voltak jó átadásai, de ezen a meccsen végül semmi nem sikerült tökéletesen.
A mérkőzés összefoglalója
Átigazolások
Videoton
Bontottak a vezetőedzővel
Hivatalossá vált, amit a Csakfoci korábban előre jelzett: a Vidi közös megegyezéssel szerződést bontott Boér Gábor vezetőedzővel. (vidi.hu)
Videoton
Új vezetőedző és sportigazgató jöhet
A Csakfoci információja szerint komoly változásokat jelenthetnek be hamarosan a fehérváriaknál, ami a vezetőedzői és a sportigazgatói posztot is érintheti - Laczkó és Nikolics is érkezhet.
Újpest
Már nem Krznar a vezetőedző
Vasárnap este az Újpest a hivatalos oldalán jelentette be, hogy a vezetőség 2025. november 9-étől kezdve felmentette Damir Krznar vezetőedzőt a munkavégzés alól.