Fotó: molfehervarfc.hu
Honlapunk úgy tudja, hogy egyelőre még nem dőlt el, hol folytatja pályafutását Kovácsik Ádám.
Az előző szezonban a Mezőkövesd kapuját védő Kovácsik Ádám tavasszal kiszorította a kezdőből Riccardo Piscitellit és a bizalmat jó teljesítménnyel hálálta meg. Nem rajta múlt, hogy a kövesdiek végül kiestek az élvonalból.
Kovácsik azóta szabadon igazolható, több magyar klub érdeklődését is felkeltette, de egyelőre nem dőlt el a sorsa. Információink szerint a Vidi korábbi bajnoka jelenleg a III. Kerületi TVE edzéseit látogatja, ahol napi edzésmunkát végez.
Átigazolások
Pécs
3 távozó
Csörgő Raul egészségügyi okok miatt távozott a PMFC-től, ahol 19 mérkőzésen 10 gólt szerzett. A baranyai klubtól Orbán Kolos és Polyák Kristóf is távozott.
Szentlőrinc
Kocsis érkezett
Kocsis Bence az őszi szezonban a Videoton FC Fehérvár játékosa volt, most a szintén másodosztályú Szentlőrinc szerződtette a 24 éves támadó középpályást.
Újpest
Tucic a Celticben?
A lilafehér1885 klubhoz közelálló információja szerint Milan Tucic iránt érdeklődik a Celtic, és hamarosan ajánlatot is tehet érte az Újpestnek. Úgy tudják, a szlovén játékos hamarosan lejáró szerződése is közrejátszhat a váltáshoz.