Fotó: Green Monsters
A zöld-fehérek csapatuk nem megfelelő viselkedése és szurkolóik miatt is fizethetnek, de a pénzbírságnál is jöhet komolyabb büntetés.
Az UEFA Fegyelmi Bizottsága súlyos büntetést szabott ki a Ferencvárosra a csapat első, Anderlecht elleni idegenbeli Európa Liga-mérkőzése miatt - szúrta ki a Rangadó. A Fradinak "csapata nem megfelelő magatartása" (itt hat vagy annál több játékos/stábtag volt érintett, de részletekről nem írnak), "pályára dobott tárgyak" és "pirotechnikai eszközök használata" miatt kell fizetnie - összesen 59.500 eurót, azaz közel 24 millió forintot (9.000, 10.500 és 40.000 euró voltak egyenként a tételek).
A "tűzijáték" került tehát a legtöbbe az FTC-nek, ráadásul emiatt egy idegenbeli UEFA-mérkőzéstől is eltiltották a zöld-fehér drukkereket, de ezt két évre felfüggesztették.
Olvastad már?
Sky: Az angol kispadról lemaradó Lőw Zsolt még a Bayern Münchentől kapja busás fizetését
Németországi sajtóhírek szerint a Thomas Tuchelt az angol válogatott kispadjára már nem követő Lőw Zsolt egyelőre a Bayern Münchentől kapja még a fizetését.
Elolvasom
Átigazolások
Légiósok
Lisztest eladják?
A német Eintracht Frankfurt a kölcsönben az FTC-nél szereplő Lisztes Krisztián eladásából is bevételt remélhet a nyáron. (Frankfurter Allgemeine)
Videoton
Murka is marad
A Vidi alapembere, Murka Benedek is meghosszabbította szerződését a klubbal.
Bartosz Grzelak
Lengyel lehetőség
"Évek óta kapcsolatban állok lengyel klubokkal. Eddig nem lett belőle semmi. A gyökereim miatt az az álmom, hogy egyszer Lengyelországban dolgozzak" - mondta Bartosz Grzelak a TVP Sportsnak.