Styles berobbant és lenyomta a csapattársát edzője szerint: "Nem egy sztárjátékos, de rá van szükség"

Carlos Corberan menedzser szerint a magyar válogatott Callum Styles felülmúlta olasz csapattársát, Gianluca Frabottát, amikor a West Bromnál eddig lehetőséget kapott a szezonban.
Csakfoci.hu 2024. november 17., vasárnap 13:05
Carlos Corberan menedzser szerint a magyar válogatott Callum Styles felülmúlta olasz csapattársát, Gianluca Frabottát, amikor a West Bromnál eddig lehetőséget kapott a szezonban.
Szerző: Csakfoci.hu 2024. november 17., vasárnap 13:05

Az angol másodosztályú West Bromwich Albion spanyol menedzsere, Carlos Corberan szerint a Barnsley-tól érkezett Callum Styles nagyon meggyőző volt, mióta a hátvédsort sújtó sérüléshullám (Kyle Bartley, Semi Ajayi és Paddy McNair is érintett) miatt bekerült balhátvédként a kezdőcsapatba, ahol olasz posztriválisát, Frabottát is lepipálta.

- Styles egy olyan játékos, akit azért hoztunk a klubhoz, hogy szélsőhátvéd legyen - mondta Corberan az Express & Starnak. - A nyáron, mielőtt elkezdtük volna, egyértelmű volt, hogy Frabottát és őt is ezen a poszton tartjuk számon. Az, hogy a norvég Torbjørn Heggem kiemelkedően játszik, megnehezíti, hogy mindkettőjüknek játékperceket adjunk, de számomra Styles jobban élt a lehetőséggel, amikor esélyt kapott. Eddig Frabotta elé küzdötte magát a ranglistán, ráadásul most, Frabotta sérülésével ő az egyetlen választásunk a posztra. Pedig amikor leigazoltuk Stylest, tudtuk, hogy nem egy tipikus balhátvédet hoztunk.

Pedig a lap szerint amikor Styles nyáron a WBA_hoz került, egyesek megkérdőjelezték a klub ambícióit. Mások viszont pozitívumot látták abban, hogy egy ilyen játékost szerződtettek a League One-ból.

"Styles manapság azon ritka játékosok közé tartozik, aki az elmúlt években a védelemben, a középpályán és mindkét szélen játszott. Ha a lassabb kezdés után megtalálja a helyét a West Bromnál, és továbbra is megőrzi sokoldalúságát, akkor komoly opció lehet a bajnokság következő szakaszában, pláne, ha a Corberan sérülési problémái nem enyhülnek. Styles egy nem egy sztárjátékos, de az a fajta melós futballista, akire egy Championship-csapatnak szüksége van. És még mindig csak 24 évesen, ám rengeteg tapasztalatot szerzett a magyar válogatottsággal, és a karrierje felfelé ível" - írják.

Olvastad már?
Nemzetek Ligája: Rossi az MTK-ból is behívott utólag egy játékost a válogatottba
Tóth Balázs sérülést szenvedett, helyére az MTK kapusát hívta be Marco Rossi.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások
Légiósok
Nego klubot válthat
Loic Nego szerződése június 30-án jár le a Le Havre-nál. A magyar válogatott sajtótájékoztatóján elmondta, egyelőre nem tudja, marad-e a következő idényben is a francia klubnál. (m4sport.hu)
Diósgyőr
Kovács Zoltán visszatért
Több mint tíz év után újra az egykori válogatott csatár, Kovács Zoltán lett a DVTK sportigazgatója.
Ferencváros
Versenyfutás a brazilért
Az FTC ukrajnai kiszemeltjére két nagynevű rivális is rárepülhet.
Tovább az összes átigazoláshoz