Fotó: vasasfc.hu
A klubok egyeztetése után eldőlt, hogy elmarad a szombati, Mezőkövesd és Budafok ellen tervezett két felkészülési mérkőzése a Vasasnak.
A Vasas tíz napig a törökországi Belekben edzőtáborozott. Itt három felkészülési találkozón lépett pályára Pintér Attila csapata, de a tervezett negyedik, szerb másodosztályú Vozdovac elleni összecsapás elmaradt, mivel a piros-kékek keretéből többen betegséggel bajlódtak.
A téli felkészülés következő szakaszában a tervek szerint szombaton két újabb mérkőzés várt volna a Vasasra: előbb a Mezőkövesd Zsóry FC, majd a Budafoki MTE ellen mérkőztek volna meg az angyalföldiek. A keretből azonban továbbra is többen betegséggel küzdenek, így az ellenfelekkel történt egyeztetéseket követően az a döntés született, hogy a két mérkőzés elmarad - írja a vasasfc.hu.
Olvastad már?
NB I: Szlovéniából igazolt gólerős csatárt az Újpest
Az Újpest FC leigazolta Milan Tucicot az NK Bravo csapatától.
Elolvasom
Átigazolások
Diósgyőr
Ismerős arc tért vissza a csapathoz
Hivatalos honlapján közölte az NB I-ben szereplő Diósgyőr, hogy visszatér a csapathoz Vujadin Radenkovic másodedző, aki már korábban is segítette Vladimir Radenkovic vezetőedző munkáját.
Videoton FC Fehérvár
Nikolics visszatért
Igaznak bizonyult a Csakfoci korábbi információja, az NB II-ben szereplő Videoton FC Fehérvár hivatalosan is bejelentette, hogy Nikolics Nemanja visszatér a csapathoz.
Ferencváros
Keane-t egy válogatottal hozták szóba
Szívesen látnák az ír válogatott kispadján a Ferencváros vezetőedzőjét, Robbie Keane-t - írja a Daily Record.