Fotó: mlsz.hu
Ki ne emlékezne rá, amikor a nyári Európa-bajnokságon a skótok elleni utolsó csoportmeccsen Csoboth Kevin a 100. percben megnyerte nekünk a meccset.
Csoboth Kevin gólja után nem csak a Hajdú B. István került eksztázisba, hanem az egész ország. Napokig bíztunk benne, hogy ezzel a csodálatos találattal továbbjuthatunk a csoportunkból, de mivel az angolok nem győzték le Szlovéniát, Portugália pedig kikapott Georgiától, kiestünk.
De ez a találat így is örök élmény marad. Kevin nélkül pedig nincs karácsony.
Ide kattintva tudod megnézni a gólt Hajdú B. kommentálásával
Olvastad már?
NB I: Ő lett az év felfedezettje a klubtulajdonosoknál és a vezetőknél - exkluzív
Év vége közeledtével a csakfoci.hu immáron tizedik alkalommal jelentkezik rendhagyó, exkluzív szavazásával. A 12 NB I-es klub tulajdonosa és vezetője ezúttal is öt kategóriában adta le a voksát. Az Év játékvezetője után jöjjön az Év felfedezettje.
Elolvasom
Átigazolások
Videoton
Két fiatal kölcsönben
A 17 éves Ekbauer Tamás és a 19 éves Rostás Szilárd is pályára lépett a Siófok elleni edzőmeccsen, mindkét fiatal a Fehérvár FC-től érkezett kölcsönben Veszprémbe. (VEOL)
Honvéd/Vidi
Kölcsön
Somogyi Ádámot Fehérvárra adta kölcsön a Honvéd.
ETO
Olekszandr Piscsur
Olekszandr Piscsur tavasszal még az ETO-ban futballozik majd.