Fotó: facebook.com/kbscfc

Rendhagyó ötlet az NB I-be vágyó edzőtől: "Azt mondtam a srácoknak, mi lenne, ha úgy játszanánk, mint U12-ben, U13-ban?"

Erős Gábor szeretné, ha nem folyton a tabellát nézegetnék játékosai.
Csakfoci.hu 2025. április 14., hétfő 11:14
Fotó: facebook.com/kbscfc
Erős Gábor szeretné, ha nem folyton a tabellát nézegetnék játékosai.
Szerző: Csakfoci.hu 2025. április 14., hétfő 11:14

A Kazincbarcika továbbra is feljutást érő helyen áll, miután a hétvégén 1-0-ra nyert a Békéscsaba ellen. A csapat körül egyre nagyobb az érdeklődés, és minden bizonnyal a játékosok is egyre többet foglakoznak az NB I-be jutással. Erre utal Erős Gábor meccs utáni nyilatkozata is: amikor az edzőt a célokról kérdezték, rendhagyó ötlettel állt elő, hogyan lehetne ennek kapcsán kisebbé tenni a terhet a csapaton.

Ez nagyon érdekes, a héten beszéltünk róla. Azt mondtam a srácoknak, hogy mi lenne, ha úgy játszanánk, mint U12-ben, U13-ban, ahol nincsen tabella? És semmi mással nem foglalkoznánk, csak a saját magunk mérkőzésével.

- Tudom, hogy ezt nehéz megállni, mert egyből ahogy bejöttünk, már arról volt szó, mit játszott a Vasas, a Kozármisleny, a Kisvárda. Ez megy természetesen a csapat körül. De arra kérem őket, meg mindenkit, hogy hagyja ezt a csapatot játszani. Minden mérkőzésen győzni szeretnénk, ezt bizonyítottuk is hétről hétre, 24 forduló ment le, és a csapat feljutó helyen van. Megpróbálunk minél több pontot gyűjteni, és ha sikerül, akkor igen, megszerezni a feljutást érő második pozíciót, mert már szerintem ez a realitás, a Kisvárdának olyan előnye van, hogy nem lehet őket utolérni. De a második hely is csodálatos teljesítmény lenne.

Olvastad már?
Bejött az edzőcsere Nyíregyházán: Hatalmas kapusbaki és kihagyott 11-es döntött a Vidi ellen - videó
Szabó István győzelemmel mutatkozott be a Nyíregyháza kispadján: a szabolcsiak több mint 660 perc után szereztek gólt az NB I-ben, ami eldöntötte a Fehérvár elleni vaasárnapi bajnokit (1-0).
Elolvasom
Átigazolások
Kisvárda
Sietős az edzőkérdés
"(...) legkésőbb a tavaszra szeretném megtalálni az utódomat, hiszen a téli átigazolási időszakban sportigazgatóként rengeteg munkám lesz" - mondta Révész Attila az NSO-nak.
DVSC
Külföldi klubok radarján a magyar középpályás
Sajtóhírek szerint Szűcs Tamás iránt több klub is érdeklődik, az egyik az MLS-ben szereplő New England Revolution lehet.
DVSC
Egyre közelebb a tulajdonosváltás?
A haon.hu közzétett egy fotót, amin nagyon úgy tűnik, hogy a Stockport ügyvezető igazgatója, Simon Wilson látható a debreceni stadionban.
Tovább az összes átigazoláshoz