A 2024/25-ös szezonban harmadik bajnoki gólját szerezte meg a magyar válogatott középpályás.
Megszerezte szezonbeli harmadik Premier League-gólját Szoboszlai Dominik, aki a Liverpool szombat délutáni, hazai, Ipswich elleni bajnokijának a 11. percében talált be. A magyar válogatott csapatkapitánya egy szép csel után, 17 méterről, ballal lőtte ki tökéletesen a bal alsót. A Pool ezzel szerezte meg a vezetést.
Ahhoz sem kellett volna sok, hogy a magyar játékos a szünet előtt a második találatát is megszerezze, de az ellenfél kapusa óriási bravúrral védte azt a kísérletét, így Gakpónak kellett bepofoznia a harmadik találatot - azt az akciót itt láthatod.
A találkozó végeredményéről itt olvashatsz.
Outstanding from Szobo to open the scoring 💫 #LIVIPS pic.twitter.com/iTBxP1wJF5
— Liverpool FC (@LFC) January 25, 2025
Olvastad már?
Légiósok: Szoboszlai-góllal menetel tovább a Liverpool, Kerkezék is megállíthatatlanok a PL-ben
A Vörösök az Ipswichet, a Bournemouth a Nottinghamet intézte el simán. Mindkét magyar remekelt csapatában.⎥A Bundesligában a felépülő Gulácsi döntetlennek örülhetett.
Elolvasom
Átigazolások
Légiósok
Yaakobishvili Áron
A Barcelona első csapatával kezdte meg a felkészülést a magyar válogatott kapus, Yaakobishvili Áron.
ETO
Fiatal érkező
Modou Lamin Mass a győri zöld-fehéreknél folytatja pályafutását.
Tóth A., Komáromi, Mim
Így áll a helyzetük
Tóth Alex marad a Bournemouth-nál, Komáromi György várhatóan elhagyja a Maribort (magyar és külföldi folytatás is jöhet), míg Mim Gergely iránt az NB I-ből érdeklődnek - árulta el az NSO-nak Papp Bence.