Fotó: vasasfc.hu
A Vasas több játékosától is megkérdezte, hogy milyen újévi fogadalmuk vagy éppen különös szokásuk van az év utolsó napján.
Hidi M Sándor, a Vasas középpályása egy egészen különös szokását osztotta meg az olvasókkal.
- Újévkor sem szoktam megfogadni semmit, de van egy vicces szokásunk, amit minden szilveszterkor megcsinálunk: éjfél előtt egy perccel magunkhoz veszünk egy kis pénzt a feleségemmel és a kiskutyánkat, és visszaszámolva, kézen fogva, együtt ugrunk át a küszöbön az új esztendőbe. Ez a családunkat és az anyagi biztonságot szimbolizálja, szerencsére eddig mindig bevált, úgyhogy ezt a hagyományt biztosan idén is követjük majd - mondta Hidi a vasasfc.hu-nak.
Olvastad már?
NB I: Ő az év játékosa a klubtulajdonosok és a vezetők szavazatai alapján - exkluzív
Év vége közeledtével a csakfoci.hu immáron tizedik alkalommal jelentkezik rendhagyó, exkluzív szavazásával. A 12 NB I-es klub tulajdonosa és vezetője ezúttal is öt kategóriában adta le a voksát. Az Év játékvezetője, az Év felfedezettje, az Év sportvezetője, az Év edzője után jöjjön az Év játékosa.
Elolvasom
Átigazolások
Újpest
Hárman is búcsúztak
Giorgi Beridze, Milan Tucic és Davit Kobouri is elhagyja a lila-fehéreket.
ETO
Schön Szabolcs
Úgy tudjuk, Schön Szabolcs hamarosan végleg az ETO játékosa lehet.
Újpest (?)
Muhamed Tijani
Az Újpest neve is előkerült Csehországban a Loki által csábított csatár kapcsán - ezt kell tudni a hírekről.