Haris végleg távozott Paksról. Fotó: paksifc.hu
Négy játékos távozását jelentette be a Paks: Szekszárdi Milán Kazincbarcikán, Tamás Olivér Nyíregyházán, Nyári Patrik Szegeden bizonyíthat kölcsönszerződéssel, míg Haris Attila Szegedre igazolt.
Tovább zajlik az élet a Paksi FC háza táján, a tolnai együttes ezúttal négy távozóról tett bejelentést.
Szekszárdi Milán Kazincbarcikán, Tamás Olivér Nyíregyházán, Nyári Patrik Szegeden bizonyíthat kölcsönszerződéssel, míg Haris Attila teljes jogú szerződéssel igazolt Szegedre - írja a paksifc.hu.
Szekszárdi az elmúlt idényt is a borsodiaknál töltötte kölcsönben, míg Tamás egy párnapos máltai kitérőt követően tért vissza Paksra, ahonnan a Szparihoz vezet az útja. Nyári az előző szezon őszi felében Siófokon játszott, tavasszal egy bajnoki jutott neki Pakson, a korábban a Fradinál is megfordult Haris pedig fél évvel ezelőtt érkezett a tolnaiakhoz és 8 NB I-es meccs után vált klubot.
Olvastad már?
Elkészült a sorsolás az NB II-ben: a Vasas hazai pályán, a Honvéd idegenben kezd, lesz győri derbi is a nyitányon - teljes menetrend
Az NB I után ismertté vált a másodosztály következő szezonjának teljes menetrendje is.
Elolvasom
Átigazolások
ETO / DVSC / Szentlőrinc
Afrikai tehetségek érkezhetnek
Három guineai tehetség Magyarországra szerződik: Seydouba Bangoura az ETO-hoz igazol, N'Fanly Camara a DVSC-nél folytatja, Alseny Camara pedig a Szentlőrinc játékosa lesz. (Cherif Sow)
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
DVSC
2 kapus érkezett
A DVSC szerződtette Tuska Bálintot és Póser Dánielt.