25 milliót gyűjtenének: összefoghat a magyar futballközeg a koronavírus ellen

Gyűjtés indult a Szent László Kórház megsegítésére, amelyhez csatlakozva a magyar labdarúgás szereplői és a szurkolók is hozzájárulhatnak a koronavírus legyőzéséhez.
Csakfoci Admin 2020. március 26., csütörtök 19:16
Gyűjtés indult a Szent László Kórház megsegítésére, amelyhez csatlakozva a magyar labdarúgás szereplői és a szurkolók is hozzájárulhatnak a koronavírus legyőzéséhez.
Szerző: Csakfoci Admin 2020. március 26., csütörtök 19:16

A koronavírus-járvány elleni védekezés és a vírus legyőzése érdekében Dr. Zalai Dávid ötletgazda, a Sándor Károly Labdarúgó Akadémia sporttudományi és teljesítménydiagnosztikai vezetője kezdeményezésére gyűjtés indul a Szent László Kórház munkájának megsegítésére. Az ötletgazdához csatlakozott első körben két kapus, Bogdán Ádám (Hibenian) és Hegedüs Lajos (Puskás Akadémia), de a teljes hazai labdarúgóéletet megszólítják - derül ki a tegyjot.hu oldalon közzétett felhívásukból.

Jelen kezdeményezés a magyar labdarúgásban sportoló és dolgozó és minden labdarúgást szerető szurkolónak is egy lehetőség az egyéni és a KÖZÖS győzelemhez.

Szurkolóink most nem tudnak támogatni minket, de csatlakozva hozzájuk most nekünk is TÁMOGATÁST KELL NYÚJTANI.

Adományainkkal segítsük a Szent László Kórházat a koronavírus járvány legyőzésében. Támogassuk a járványügyi központ egészségügyi szakembereit, továbbá a kórház infrastruktúra és műszerezettség fejlesztését.

Játékosok, edzők, szakemberek, vezetők és kedves szurkolók nyerjük meg EGYÜTT ezt a meccset is.

Bár lehet, hogy különböző csapatokban játszunk, dolgozunk, más csapatoknak szurkolunk, de a pályán kívül MI EGY CSAPAT VAGYUNK.

Kedves barátaink, volt csapattársak, edzők, kollégák, sportbarátok!

Vállaljunk felelősséget, mutassunk példát, teljesítsünk. A kezdő sípszó elhangzott, a mérkőzés elkezdődött.
Az első félidőre – ami 2020. április 24. éjfélig tart – a cél 25 000 000 Ft összegyűjtése.

A közös CÉL egyesítsen minket! Győzzük le eddigi legkeményebb ellenfelünket, #nalunkalabda!

Neked ajánljuk
Átigazolások
ZTE FC
Moldáv támadó is a fedélzeten
Az átigazolási időszak zárónapján sikerült nyélbe ütni Stefan Bitca kölcsönszerződését, amellyel a fiatal moldáv tehetség a 2025/26-os szezonban segíti a ZTE együttesét.
Kazincbarcika
Érkező a Vasastól
Az újonc Kazincbarcika megszerezte a Vasas FC-től a korábbi utánpótlás-válogatott védő, Deutsch László játékjogát.
Ferencváros
Távozott a brazil játékos
Hivatalos bejelentés még nincs, de a 18 éves Guilherme Henrique a közösségi oldalán már Atlético-GO-mezben pózol, és a TM is a brazil klub U20-as csapatához írja. A támadó egy meccset játszott az NB I-ben.
Tovább az összes átigazoláshoz