Fotó: DVSC

Óriásit tomboltak Dzsudzsákék az öltözőben az Újpest legyőzése után - videó

A talpalávalót az AC Milan futballhimnusza szolgáltatta.
Csakfoci.hu 2024. február 7., szerda 13:43
Fotó: DVSC
A talpalávalót az AC Milan futballhimnusza szolgáltatta.
Szerző: Csakfoci.hu 2024. február 7., szerda 13:43
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Nagy bulit csapott az újpesti vendégöltözőben a DVSC, amely kedden 2-1-re verte a lila-fehéreket az NB I-ben. Dzsudzsák Balázsék a Sará perché ti amo című nótára ropták, amely az AC Milan futballhimnuszaként is ismert.

A győzelmi ünneplésről a debreceniek osztottak meg videót.

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Debreceni Vasutas Sport Club (@dvscofficial_) által megosztott bejegyzés

Olvastad már?
Banai az újabb Újpest-vereségről: "Ahogy az egész meccs kinézett, a hangulat, a légkör… Hát ez borzasztó volt"
A lila-fehérek saját nevelésű kapusa letörten nyilatkozott a Debrecentől elszenvedett 2-1-es vereséget követően.
Elolvasom
Átigazolások
Ex-Fradi
Gartenmann Olaszországban?
Sajtóhírek szerint Stefan Gartenmann közel áll ahhoz, hogy az olasz másodosztályú Sampdoria játékosa legyen.
BVSC
Szélső érkezett
Az NB II-ben szereplő BVSC szerződtette a ZTE-től távozó 21 éves szélsőt, Papp Csongort.
Vidi
2 támadó érkezhet
A Csakfoci információi szerint Nagy Dominik és Cipf Dominik is a Videoton játékosa lehet.
Tovább az összes átigazoláshoz