Yohann Croizet-nak nyolc méterről kellett volna a nagyrészt üresen maradt kapuba helyeznie.
Óriási ziccert rontott Yohann Croizet, a ZTE támadója csapata szerdai, Puskás Akadémia elleni bajnokiján. Csapattársa, Antonio Mance megcsinálta a munka nehezét, így a franciának úgy nyolc méterről már csak a nagyrészt üresen maradt kapuba kellett volna helyeznie, de rosszul célzott. Croizet fogta is a fejét rendesen az eset után.
Más kérdés, hogy a zalaiak végül így is nyertek 1-0-ra, így olyan sokba nem került az elpuskázott lehetőség.
Videón a jelenet
Átigazolások
ZTE
Brazil érkező
ZTE: Újabb fiatal labdarúgó érkezett a Juventude együttesétől.
Szentlőrinc
Visszatérő
Az átigazolási időszak zárásához közeledve újabb igazolási jelentett be a Szentlőrinc: a 21 esztendős Lakatos Márk fél év után tér vissza az FC Ajkától.
KBSC
3 távozó
A Kazincbarcika bejelentette, hogy Ferencsik Bálint és Kun Olivér fél évig az Ózd-Sajóvölgye csapatához távoznak kölcsönben. Boros Zsombor pedig végleg Mosonmagyaróvár színeiben folytatja.