Fotó: Fehérvár FC
Elöl ezúttal Gradisar kapott lehetőséget Pető Tamás vezetőedzőtől.
Az azeri Sumqayit kiejtése után a Fehérvár a ciprusi Omonia ellen, idegenben folytatja a Konferencia Ligát, a sorozat harmadik fordulójának első mérkőzésén.
A Vidi az alábbi kezdőcsapattal vág majd neki a 19.00-kor kezdődő összecsapásnak. Az Omoniánál csak csere a magyar válogatott alapembere, Lang Ádám.
KL-selejtezők, 3. kör, 1. mérkőzés
Omonia-Fehérvár 19.00
Omonia: Fabiano - Dionkou, Coulibaly, Panagiotou, Khammas - Maris, Ewandro, Erakovic - Simic, Stepinski, Semedo.
Fehévár: Tóth B. - Melnyk, Serafimov, Larsen, Spandler - Katona, Csongvai, Bedi, Kovács M. - Christensen - Gradisar.
Olvastad már?
Loki: Klubrekordért adták el az alapembert a francia élvonalba - hivatalos
A Ligue 1-ben tavaly hetedikként végzett, így a KL-playoffban is szereplő Lens vásárolta ki a középpályást szerződéséből.
Elolvasom
Átigazolások
Ferencváros
Újabb támadó távozik?
A kinti hírek szerint a belga Genk is kiszemelte magának a Ferencváros francia támadóját, Lenny Joseph‑et.
Újpest
Kapus érkezhet
A csakfoci.hu információi szerint a Csákvártól érkezhet Újpestre a 19 éves kapus, Lehoczki Bendegúz - de csak a nyáron.