Befutott az NB II-ben egyelőre kiesés ellen küzdő Ajka harmadik téli igazolása is.
A Merkentil Bank NB II 17., utolsó előtti helyén telelő Veszprém megyei gárda harmadik téli igazolása Budafokról igazolt Ajkára, a 2004-es születésű Fiáth Bence fél évre érkezik kölcsönben.
Fiáth utánpótlásjátékosként Siófokon, Fehérváron, MTK-ban és Vasasban szerepelt, majd 16 évesen kikerült Olaszországba a Parma csapatához. Olaszországból tavaly nyáron érkezett haza a Budafokhoz, ahol az elmúlt félévben kevesebb játéklehetőséghez jutott, ezért döntött a váltás mellett - írja az ajkafc.hu.

Átigazolások
Légiósok
Szoboszlai Dominik
A Real Madrid valóban kiszemelte magának Szoboszlai Dominikot, de januárban nem reális a magyar középpályás költözése - állítja a Tuttomercatoweb.
Magyar válogatott
Rossi jövője
Sajtóhírek szerint a Magyar Labdarúgó-szövetség egyelőre nem tervezi Marco Rossi menesztését.
MTK Budapest
Fontos hosszabbítás
Péntek délután az MTK Budapest a hivatalos oldalán jelentette be, hogy Kata Mihály új, 5 éves szerződést írt alá a klubbal, így a csapatkapitány továbbra is kék-fehérben folytatja pályafutását.