A 20 éves kapus, Tóth Balázs a Sajóvölgye Focisuliban kezdte pályafutását, ahonnan Győrbe igazolt, majd az Illés Akadémia szerezte meg. Innen a Red Bull Salzburg akadémiájára vezetett az útja.
Az osztrák klub második csapatában a felnőttek között is bemutatkozott, majd hazatérve előbb a Kazincbarcika, majd a DVTK hálóőre lett. Az előző idényben Kazincbarcikán védett kölcsönben, és 24 meccsen volt kezdő az NB-II-ben - írja az érkezőről a Szpari klubhonlapja.
A Nyíregyházának azért volt szüksége kapusigazolásra, mert a legutóbb kölcsönben a Szparinál szereplő Dala Martin ügyében nem sikerült megállapodniuk a Fehérvárral.

Átigazolások
Légiósok
Megvan Szánthó új csapata
Mint ismert, a nyáron távozott a Vasastól Szánthó Regő, akivel kapcsolatban csütörtök este végre eldőlt, hol folytatja pályafutását: a szlovák élvonalban szereplő MSK Zilina jelentette be.
Debrecen
Angolok jönnek, spanyolok mennek
Új tulajdonos érkezhet a DVSC-hez: információink szerint egy angol befektetői csoport veheti át a debreceni futball irányítását. A megállapodás napokon belül megszülethet.
Újpest
Román csapat szemelte ki a védőt
Román sajtóhírek szerint az FCSB szemet vetett André Duartéra, akivel kapcsolatban korábban már visszautasított az Újpest egy rekordközeli ajánlatot és szerződést is hosszabbított vele.