Nevetséges büntetés: Megint megúszta a Slovan a DAC-meccsen történt magyargyalázást

Némi pénzbüntetéssel és szurkolói egy meccsre történő kitiltásával szankcionálta a szlovák szövetség a Slovan Bratislavát a dunaszerdahelyi rangadón lezajlott botrányos jelenetek után.
Csakfoci.hu 2024. szeptember 20., péntek 20:07
Némi pénzbüntetéssel és szurkolói egy meccsre történő kitiltásával szankcionálta a szlovák szövetség a Slovan Bratislavát a dunaszerdahelyi rangadón lezajlott botrányos jelenetek után.
Szerző: Csakfoci.hu 2024. szeptember 20., péntek 20:07
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Nem múlt el balhé nélkül a múlt hétvégi, DAC-Slovan Bratislava (1-2) szlovák bajnoki rangadó, amelynek a félidejében a hazai B-közép kivonult a stadionból, miután az ellenfél drukkerei folyamatosan magyarellenes rigmusokat kiabáltak, eközben a dunaszerdahelyiek a hírek szerint nem tehették ki az egyik molinójukat.

A történtek miatt a DAC hivatalos közleményt adott ki és felszólította a szlovák szövetséget, hogy a legszigorúbb büntetést szabja ki a Slovan szurkolóira a szektorukból érkező nacionalista, rasszista és xenofób megnyilvánulások miatt.

Mindez a jelek szerint nem történt meg:

a fegyelmi bizottság döntése szerint összesen 2000 eurós (kevesebb mint 800 ezer forintos) pénzbüntetést kapott a pozsonyi klub, valamint a két csapat következő, Dunaszerdahelyen sorra kerülő találkozóján nem lehetnek majd Slovan-drukkerek a MOL Aréna vendéglelátóján...

Átigazolások
Újra Diósgyőrben
Molnár Gábor
Hivatalossá vált, hogy Molnár Gábor visszatért Merkantil Bank Ligában induló Diósgyőrhöz.
MTK-ban folytatja
Nyers Ádám
Az MTK Budapest hivatalos oldalán jelentette be, hogy megvásárolta Nyers Ádám játékjogát a Budapest Honvédtól.
FTC
Aleksandar Cirkovic
Sajtóhírek szerint lengyel kérő jelentkezett be a Ferencváros szélsőjéért - Aleksandar Cirkovic így végleg távozhat a klubtól.
Tovább az összes átigazoláshoz