Fotó: Kurír (Facebook)

Népszerű alakját gyászolja a magyar foci: Mészöllyel és Mezeyvel is együtt dolgozott

Életének 84. évében elhunyt Dr. Gótzy Gyula, a magyar labdarúgó-válogatott egykori csapatorvosa.
Csakfoci.hu 2024. november 21., csütörtök 10:50
Fotó: Kurír (Facebook)
Életének 84. évében elhunyt Dr. Gótzy Gyula, a magyar labdarúgó-válogatott egykori csapatorvosa.
Szerző: Csakfoci.hu 2024. november 21., csütörtök 10:50
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Mint az mlsz.hu írja megemlékezésében, Dr. Gótzy Gyula közkedvelt személyisége volt a magyar sportnak. A futball válogatottnál 1979 és 1988 között többek között Mészöly Kálmán és dr. Mezey György szövetségi kapitány stábjában is dolgozott. Halála súlyos veszteség a magyar sportegészségügynek és a labdarúgásnak egyaránt.

A válogatott egykori csapatorvosának búcsúztatása 2024. november 26-án, kedden 12.45 órakor lesz az Óbudai temető szóró parcellájánál.

Nyugodjék békében.

Átigazolások
Békéscsaba
Kuznyecov lehet az edző
A Csakfoci értesülései szerint Kuznyecov Szergej veheti át az NB III-ba kiesett Békéscsaba 1912 Előre irányítását.
ETO
Toronycsatár érkezhet

A szlovák másodosztályú Somorja 20 éves gambiai támadója, Modou Lamin Marong iránt érdeklődik az ETO. A 195 centiméteres csatár 27 bajnokin 10 góllal zárt. (africasoccer.com)

DVSC
Bárány utazik?
Akár már kedden orvosi vizsgálatra utazhat Bárány Donát, akit holland sajtóhírek szerint az ADO Den Haag szerződtetne.
Tovább az összes átigazoláshoz