Fotó: x.com/eintracht_eng

Németországban állítják: Nyáron új klubot keresnek Lisztes Krisztiánnak - sajtóhír

A magyar támadó mellett egyik csapattársát is kölcsönadná az Eintracht Frankfurt.
Csakfoci.hu 2025. március 26., szerda 21:55
Fotó: x.com/eintracht_eng
A magyar támadó mellett egyik csapattársát is kölcsönadná az Eintracht Frankfurt.
Szerző: Csakfoci.hu 2025. március 26., szerda 21:55

A német fussballtransfers.com értesülései szerint az Eintracht Frankfurt a nyáron két játékosának kölcsönadását is tervezi.

Az egyikük az az Igor Matanovic, aki már ebben a szezonban is kölcsönben szerepel a másodosztályú Karlsruhéban, amelyben 24 mérkőzésen mindössze két gólt szerzett.

A másik pedig az a Lisztes Krisztián lehet, akit tavaly nyáron nagy reményekkel szerződtettek a Ferencvárostól, ám a 19 éves támadó csak az Eintracht második csapatában tudott eddig pályára lépni, a negyedosztályban mindössze egy gólpasszt osztott ki, szeptember vége óta pedig izomproblémákkal küzd.

A kölcsönadás célja az lenne, hogy szokják a német futballt, a szerződésekben pedig nem lenne vásárlási opció, vagyis végleg nem távoznának a Frankfurttól.

Olvasd el a Fradi sportpszichiáterével, Dr. Kárpáti Róberttel készített interjúnkat is. 

Olvastad már?
Interjú a Fradi sportpszichiáterével: "Egy edző nem mutatkozhat gyengének a csapat előtt, mert akkor..."
Mikor van a legnagyobb igény egy szakember munkájára a csapatoknál, miért nő meg a szerepük egy-egy edzőváltásnál, milyen problémákkal keresik meg őket a játékosok, és milyenekkel az edzők? Többek között ezekre kerestük a választ a Ferencváros sportpszichiáterével, Dr. Kárpáti Róberttel készült interjúnkban.
Elolvasom

 

Átigazolások
Szentlőrinc
Szilágyi Szabolcs
Szilágyi Szabolcsot Szentlőrincre adta kölcsön a Csíkszereda.
Mezőkövesd
Lőrinczy hosszabbított
2028-ig szerződését hosszabbított az NB II-ben szereplő Mezőkövesd Zsóry FC középpályása, Lőrinczy Attila.
DVTK
El Maestro érkezhet
Elképzelhető, hogy Vladimir Radenkovic szombaton az ETO FC ellen meccsel utoljára a Diósgyőr kispadján. Az 1910.hu szerint a Debrecennél tavaly dolgozó Nestor El Maestro lehet az utódja.
Tovább az összes átigazoláshoz