Fotó: mlsz.hu
Így állnak fel a mieink a 18.00-kor kezdődő, Németország-Magyarország Eb-mérkőzésen.
Marco Rossi szövetségi kapitány kihirdette a magyar válogatott kezdőcsapatát a Németország elleni Eb-mérkőzésre. A svájciak elleni meccshez képest bekerült a kezdőbe Bolla Bendegúz (így Fiola Attila hátrébb játszhat), valamint Dárdai Márton is - Lang Ádám és Szalai Attila pedig ezúttal csak a kispadon kapott helyet.
Julian Nagelsmann nem változtatott az első Eb-találkozójukhoz képest.
2024-es Európa-bajnokság, A-csoport, 2. forduló
Németország-Magyarország 18.00
Németország: Neuer - Kimmich, Rüdiger, Tah, Mittelstadt - Andrich, Kroos - Musiala, Gündogan, Wirtz - Havertz.
Magyarország: Gulácsi - Fiola, Orbán, Dárdai - Bolla, Nagy Á., Schäfer, Kerkez - Sallai, Varga B., Szoboszlai.
Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.