Német-magyar: Neuernek már a 14. másodpercben óriásit kellett mentenie Sallai elől - videó

Nagyon közel voltunk hozzá, hogy parádésan kezdjük a németek elleni meccset.
Budai László 2024. június 19., szerda 18:10
Nagyon közel voltunk hozzá, hogy parádésan kezdjük a németek elleni meccset.
Szerző: Budai László 2024. június 19., szerda 18:10

Kis híján sikerült megdöntenünk minden idők leggyorsabban meglőtt Eb-gólrekordját, Sallai Roland legalábbis óriási helyzetbe került a 14. másodpercben, bele is tudott pöckölni a labdába, de Manuel Neuer résen volt és nagyot mentett.

A videót az M4 Sport közvetítésében itt is megnézheted.

Átigazolások
DVTK
Szakmai stáb
Miloš Bogićević másodedzőként, Filip Jorgić erőnléti edzőként csatlakozott Nebojša Vignjević edzői stábjához Diósgyőrben - jelentette be a klub.
Utánpótlás
Magyar fiatal Spanyolországban
Andrejszki Benjámin a spanyol élvonalbeli Rayo Vallecano akadémiáján folytatja pályafutását. A fiatal játékos a Budapest Honvéd együttesétől került a spanyol klubhoz.
Légiósok
Sallai reagált
"Nem gondolkodom váltásban, főleg nem az idény közepén, amikor ennyi fontos mérkőzés vár ránk" - mondta Sallai Roland, aki nem figyel azokra a hírekre, amelyek a Liverpoollal (is) kapcsolatba hozták. (NSO)
Tovább az összes átigazoláshoz