Fotó: dvsc.hu

Német csapat vásárolta ki a DVSC egyik legjobbját - hivatalos

Két és fél év után távozott a montenegrói válogatott védő.
Nyikes Zoltán 2025. február 3., hétfő 16:06
Fotó: dvsc.hu
Két és fél év után távozott a montenegrói válogatott védő.
Szerző: Nyikes Zoltán 2025. február 3., hétfő 16:06

Meldin Dreskovic távozik a DVSC-től, átigazolási díj fejében a német másodosztályú Darmstadt együttesében folytatja pályafutását – jelentette be hétfő délután a Loki hivatalos oldala.

A 26 éves montenegrói védő 2022 nyarán érkezett Debrecenbe, és gyorsan meghatározó tagja lett a csapatnak, összesen 63 bajnokin lépett pályára a Loki színeiben. Védő létére az ellenfél kapujánál is feltalálta magát, 5 gólt szerzett, köztük több emlékezetest, például tavaly ősszel idegenben az FTC ellen (2-2), illetve 2023-ban a Paks elleni, hosszabbításban megnyert mérkőzésen (2-1) - eleveníti fel a gólokat a klubhonlap.

A Darmstadt jelenleg a német másodosztályú bajnokság tizenegyedik helyén áll.

Vásárolj jegyet a Loki következő hazai meccsére a Puskás Akadémia ellen. Jegyvásárlás itt!

Olvastad már?
Fradi: Gróf Dávid visszatért a klubhoz - Hajnal elárulta az átigazolás hátterét
Az FTC nyárig szóló szerződést kötött Gróf Dáviddal, aki korábban már erősítette a zöld-fehéreket. 
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások
Ferencváros
Hajnal reagált Kady nyilatkozatára
Hajnal Tamás sportigazgató furcsállja Kady nyilatkozatának azt a részét, hogy egyáltalán nem akarta a cserét, és kényszerhelyzetbe került.
Tatabánya
Érkező Paksról
A Paks után az NB II-es Tatabánya is bejelentette hivatalos oldalán, hogy kölcsönvették a tolnaiaktól a 19 éves balszélsőt, Lapu Andort.
Hertha
Dárdai nem lesz újra edző
Dárdai PálTeljes terjedelemnek nyilatkozva elmondta: nem lesz negyedik Dárdai-korszak a Herthánál.
Tovább az összes átigazoláshoz