Nem tudták szétszedni az NB I tavalyi meglepetéscsapatát a riválisok

Tóth Ákos sportigazgató elmondása szerint sok csábító ajánlatot kaptak a nyáron, de a keret és a stáb is együtt maradt.
Csakfoci.hu 2023. október 20., péntek 13:05
Tóth Ákos sportigazgató elmondása szerint sok csábító ajánlatot kaptak a nyáron, de a keret és a stáb is együtt maradt.
Szerző: Csakfoci.hu 2023. október 20., péntek 13:05
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

"Nyár végére stabilizáltuk a keretet, hiszen a legtöbb játékos szerződése lejárt volna, de már a szezon közben elkezdtük azokat meghosszabbítani, majd a kölcsönjátékosok sorsát is rendeazni kellett. Sok volt a csábítás természetesen egy ilyen kiugróan jó szereplés után, de a keret és a stáb egyben maradt, ez volt a célunk" mondta Tóth Ákos, a KTE sportigazgatója a csapat, a szponzorokkal közösen tartott rendezvényén. (kecskemetite.hu)

Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Tovább az összes átigazoláshoz