Nem tudták szétszedni az NB I tavalyi meglepetéscsapatát a riválisok

Tóth Ákos sportigazgató elmondása szerint sok csábító ajánlatot kaptak a nyáron, de a keret és a stáb is együtt maradt.
Csakfoci.hu 2023. október 20., péntek 13:05
Tóth Ákos sportigazgató elmondása szerint sok csábító ajánlatot kaptak a nyáron, de a keret és a stáb is együtt maradt.
Szerző: Csakfoci.hu 2023. október 20., péntek 13:05

"Nyár végére stabilizáltuk a keretet, hiszen a legtöbb játékos szerződése lejárt volna, de már a szezon közben elkezdtük azokat meghosszabbítani, majd a kölcsönjátékosok sorsát is rendeazni kellett. Sok volt a csábítás természetesen egy ilyen kiugróan jó szereplés után, de a keret és a stáb egyben maradt, ez volt a célunk" mondta Tóth Ákos, a KTE sportigazgatója a csapat, a szponzorokkal közösen tartott rendezvényén. (kecskemetite.hu)

Átigazolások
Kecskemét
Riválistól igazolnának
A csakfoci.hu információi szerint a Kecskeméti TE szeretné megszerezni Nyári Patrikot a Szentlőrinctől, ám a baranyai klub nem engedi el a 24 éves középpályást, akinek szerződése a nyáron jár le.
Kisvárda/BVSC
Most jöhet össze a váltás
Nyáron a Szeged nem tudott megegyezni Szőr Levente átigazolásáról a Kisvárdával. A Csakfoci úgy tudja, most a BVSC viheti a 24 éves játékost.
Vidi
Bobál távozott
Szerződést bontott Bobál Gergellyel a Fehérvár.
Tovább az összes átigazoláshoz