Fotó: Ankaragücü

Nem kapott fizetést, feljelentést tett a FIFA-nál: Újabb magyar válogatott légiós válthat klubot - sajtóhír

Sajtóhírek szerint Varga Kevin panaszt nyújtott be a FIFA-hoz, miután nem kapta meg a pénzét a török Ankaragücü csapatától. 
Póczik Dávid 2025. február 15., szombat 20:06
Fotó: Ankaragücü
Sajtóhírek szerint Varga Kevin panaszt nyújtott be a FIFA-hoz, miután nem kapta meg a pénzét a török Ankaragücü csapatától. 
Szerző: Póczik Dávid 2025. február 15., szombat 20:06

A török másodosztályú Ankaragücü csapatában játszó Varga Kevin a Nemzetközi Labdarúgó-szövetséghez (FIFA) fordult, mivel a klub nem teljesítette felé a fizetési kötelezettségeit - adta hírül a sporanki.com. A beszámoló szerint amennyiben a játékos nem kapja meg a fizetését a megadott határidőig, egyoldalúan felbonthatja szerződését. Ez a lépés komoly következményekkel járhat az Ankaragücü számára, beleértve a lehetséges átigazolási tilalmat is.

Varga tavaly szeptemberben igazolt az Ankaragücü csapatához, miután előző klubja, a román Sepsi OSK fegyelmi okok miatt közös megegyezéssel megvált tőle. A 13-szoros magyar válogatott szélső ekkor kétéves szerződést kötött a török együttessel. A 28 éves játékos pályafutása során több európai klubnál is megfordult, játszott Svájcban a Young Boys színeiben, Cipruson az Apollon Limassolnál, valamint Törökországban a Kasımpaşa és a Hatayspor csapataiban. Magyarországon többek között a Debreceni VSC, a Balmazújváros és a Cigánd SE játékosa is volt.

Olvastad már?
A Juventus is bejelentette a Honvédtól szerződtetett magyar tehetséget - fotókon a bemutatása
Gianluigi Buffon egykori edzője mondta ki a döntő szót a Juventusnál Jakab Mátyás átigazolásáról.
Elolvasom
Átigazolások
Fradi
Nincs egyezség
Brazil sajtóhírek szerint a Botafogo és a Ferencváros nem tudott megegyezni Júlio Romao átigazolásáról, így a brazil klub visszalépett a kölcsönszerződéses ajánlattól, vételi opcióval. (Bola do Jogo)
Újpest
2 érkező
Távozik Zalaegerszegről Bodnár Gergő és Krajcsovics Ábel is, mindketten az Újpest FC csapatában folytatja pályafutását.
Loki
Ojediran az MLS-ben
A Colorado Rapids megszerezte a francia élvonalbeli Lens 22 éves középpályását, a Loki korábbi játékosát, Hamzat Ojedirant, akinek játékjogáért az amerikai klub 3,5 millió dollárt fizetett.
Tovább az összes átigazoláshoz