Nem csak az NB I-ben rendeznek hétvégén szuperrangadót (ahol ETO-FTC mérkőzést játszanak vasárnap), hanem az NB III Észak-Nyugati csoportjában is. Ott szombaton 18 órakor a listavezető Gyirmót a közvetlenül mögötte álló, második helyen tanyázó Dorogi FC gárdáját fogadja az ALCUFER Stadionban. A gyirmótiak jelenleg 13 ponttal vezetnek, így egy siker esetén olyan előnyre tehetnének szert, amely öt fordulóval a bajnokság befejezése előtt behozhatatlan lenne.
A klub tulajdonosainak döntése értelmében a Gyirmót FC Győr-Dorogi FC mérkőzés ingyenesen tekinthető meg szombaton. A belépőjegyeket a biztonsági szolgálat munkatársainál tudják átvenni a beléptetési pontoknál a mérkőzés napján 17 órától.
Az aranyérem még nem jelentene automatikus visszajutást az NB II-be, ehhez egy másik NB III-as csoport győztesét is meg kell még vernie a bajnoknak.