Honlapunk úgy tudja, négy forduló után távozott Bojan Lazic, az NB III-as Gárdony vezetőedzője.
A csakfoci.hu információi szerint már nem Bojan Lazic az NB III-as csapat szakvezetője. Lazic az előző szezon hajrájában vette át az együttes irányítását és biztosan tartotta bent a harmadosztály Nyugati csoportjában, az új idényt azonban négy vereséggel kezdte a Gárdony, így a vezetőség a váltás mellett döntött.
Lazic játékosként megfordult többek között az MTK-ban és a Ferencvárosban, edzőként pedig irányította a Puskás Akadémia második csapatát, valamint a Sárvárt.
Olvastad már?

NB II: Négy forduló után máris kirúgták a korábbi sikeredzőt
Már nem Nagy Sándor irányítja a másodosztályú Tiszakécske csapatát.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások

ZTE FC
Megérkezett a brazil védő
Az előzetes külföldi sajtóhíreknek megfelelően csatlakozik a klubhoz Diego Borges, a Santos utánpótlásában nevelkedett fiatal hátvéd, miután hároméves szerződést kötöttek vele.

Vasas
Kölcsönadás a BVSC-nek
A Vasas fiatal támadója, Horváth Szabolcs a több játéklehetőség érdekében – az idény végéig – a BVSC-Zugló együttesében, kölcsönszerződéssel folytatja a szezont.

ZTE FC
Moldáv támadó is a fedélzeten
Az átigazolási időszak zárónapján sikerült nyélbe ütni Stefan Bitca kölcsönszerződését, amellyel a fiatal moldáv tehetség a 2025/26-os szezonban segíti a ZTE együttesét.