Urbán Flórián visszatér - sajtóhír

Az NB III-ban kaphat kispadot.
Dudás Gábor 2016. november 8., kedd 9:51
Az NB III-ban kaphat kispadot.
Szerző: Dudás Gábor 2016. november 8., kedd 9:51

Egy év után, közös megegyezéssel távozik Csornáról az NB III-as csapat edzője, a korábbi győri klasszis, Hannich Péter. Utódja a Kisalföld információi szerint Urbán Flórián lesz.

A 40-szeres válogatott Urbán legutóbb Vecsésen dolgozott, 2015-ben aztán a Reactor FC NB II-es futsalcsapatának szakmai vezetője lett.

A csornai csapat ebben a szezonban az ötödik helyen áll a bajnokságban (8 győzelem, 2 döntetlen, 4 vereség), 26 ponttal, versenyben a dobogós helyezésekért.

Átigazolások
Újpest
Külföldi erősítés
A 18 éves belső középpályás, Cheick Diabaté hazájából, az elefántcsontparti másodosztályú Leader SC-től igazol Újpestre, a második csapathoz - írja a Lila Sector.
Magyar foci
Doll kispadra vágyik
A Magyarországon élő Thomas Doll alig várja, hogy új csapata legyen. Azt is elárulta, egy osztrák klubbal nemrégiben kapcsolatban állt.
Légiósok
Bőszét megvennék
A tavaly szeptemberben a DAC-tól a Comónak kölcsönadott Bősze Levente maradhat az olaszoknál, miután azok érvényesítenék vásárlási jogukat. (NSO)
Tovább az összes átigazoláshoz