Az NB III Keleti csoportjában is bajnokot avattak hétvégén, miután a Monor 2-0-ra legyőzte a Diósgyőr második csapatát.
Öt fordulóval a bajnokság vége előtt, az NB III-as bajnokságok közül a Keleti csoportban avattak először bajnokot. A végig kiemelkedő szezont produkáló Monor a DVTK II 2-0-s legyőzésével behozhatatlan előnyre tett szert és feljutott az NB II-be, ráadásul mindezt veretlenül tette.
A csapat vezetőedzője a mindössze 33 éves egykori Fradi-támadó, Horváth Dávid.
Olvastad már?
Interjú: "Nem a Fradi kispadján látom magam 10 év múlva" - a csúcsra vágyik az ígéretes fiatal edző
Játékosként nem tudta megválósítani gyerekkori álmait a Fradinál. Ma már 33 évesen az egyik legtehetségesebb és legtöbbre hivatott edzőnek tartják. Ha ilyen ütemben halad a ranglétrán, hamarosan az NB I-ben találhatja magát. Interjú.
Elolvasom
Átigazolások
ZTE
Nigériai tehetségek nyomában
Többek között a Crystal Palace és a Nottingham Forest mellett a ZTE megfigyelői is ott lesznek a nigériai Lagosban a TSM International Scouting Tournamenten.
Fradi
Romãót nem engedték
Júlio Romão elárulta, szívesen igazolt volna a Botafogóba, de az FTC január közepéig nem akart tárgyalni az eladásáról, mert rajta volt az EL-listán, amin addig nem lehetett változtatni. (Üllői129/Fellipe Perdigão)
Légiósok
Gera Dániel helyzete
A Persepolis játékosa, Gera Dániel elhagyta Iránt, de helyzete csak az országban hirdetett 40 napos gyász után tisztázódhat. A bajnokság a háború miatt szünetel. (Mandiner)