Bognár Zsolt lett a harmadosztályú Csorna vezetőedzője.
Négy mérkőzésre szóló megbízatása lejárt Urbán Flóriánnak Csornán, így az Újpest korábbi játékosa távozott az NB III-as csapat éléről. A kispadra a Ferencváros korábbi védője, Bognár Zsolt ül le a folytatásra, aki korábban fél évig már volt a csapat vezetőedzője - írja a kisalfold.hu.
- Elnökségünk egyhangúlag szavazott bizalmat neki. Fiatal, agilis sportember, akiről úgy véljük, eredményesen irányíthatja majd a csapatot. Ezúttal a játékosállomány is megfelelő, erősebb, mint korábban volt. Lesz ugyan a keretben változás, de a mag együtt marad - mondta Családi János elnök.
Az is biztossá vált, hogy három labdarúgó, Folmer Krisztián, Babics Zsolt és Dávid Ferenc szereplésével már nem számolnak a következő szezonban Csornán.
Átigazolások
NB III
Aczél Iváncsán
Az NB III-as Iváncsát elhagyja Tóth András, aki Dorogon folytatja edzői karrierjét. Utódja a legutóbb a Szegedet irányító Aczél Zoltán lesz.
Videoton
Hosszabbított a kapitány
Bár az NB I-ből is hívták, Spandler Csaba meghosszabbította szerződését a Videotonnal.
DVSC
Észt edző jön
A lengyel Weszlo információi szerint a Motor Lublin másodedzői posztját elhagyó Gert Remmel lesz a DVSC új vezetőedzője. Onnan érkezik vele leendő segítője is, Rasmus Jansson.