Vitelki Zoltán lett az NB III-as Tiszaújváros vezetőedzője.
Az 50 éves szakember ezt megelőzően három hónapig volt a szintén harmadosztályú Eger edzője, előtte pedig öt hónapig az NB II-es Kazincbarcikánál dolgozott. 2019 végétől 2020 júniusáig az akkor még NB I-es Debrecen kispadján ült.
Mindez azt jelenti, hogy bő egy éven belül Vitelkinek ez már a negyedik csapata.
Átigazolások
MTK Budapest
Fontos hosszabbítás
Péntek délután az MTK Budapest a hivatalos oldalán jelentette be, hogy Kata Mihály új, 5 éves szerződést írt alá a klubbal, így a csapatkapitány továbbra is kék-fehérben folytatja pályafutását.
Mezőkövesd
Új klubigazgató és ügyvezető igazgató
Szervezeti és személyzeti változások történtek Mezőkövesden: Mádi-Nagy Ildikó lett az ügyvezető igazgató, ifj. Tállai András pedig a klubigazgató.
Fradi
Tóth Alex
Sajtóhírek szerint több topcsapat is figyeli Tóth Alexet, a Csakfoci pedig úgy értesült, hogy a Fradi-játékos átigazolási díja akár 15 millió euró is lehet, de a pletykákkal ellentétben a Juventus nem érdeklődött iránta.