A kispadról mentették meg egy magyar szurkoló életét

Epilepsziás rohamot kapott a lelátón, az egyik kispadról jött a segítség.
Dudás Gábor 2016. augusztus 22., hétfő 11:22
Epilepsziás rohamot kapott a lelátón, az egyik kispadról jött a segítség.
Szerző: Dudás Gábor 2016. augusztus 22., hétfő 11:22

A Szigetszentmiklós - Békéscsaba II NB III-as mérkőzés (3-0) elején lett rosszul az egyik hazai szurkoló a lelátón. Először Borsos Balázs erőnléti edző és Tamási Zoltán, a szigetszentmiklósiak U19-es csapatának edzője, majd Szabó Kálmán a klub technikai vezetője és Schrötter László, a Pest megyei klub gyúrója sietett a bajbajutott ember segítségére, végül utóbbi oldotta meg a helyzetet – számolt be a sportfaktor.hu.

{div class:widget-box}{module Lájkolj minket!}{/div}Mint kiderült a szurkoló epilepsziás rohamot kapott, amelynek következtében elesett a lelátón és lenyelte a nyelvét, amit Schrötter Lászlónak sikerült visszahúznia, ezzel gyakorlatilag az életét mentette meg a drukkernek, akit a mentők kórházba szállítottak.

Átigazolások
Diósgyőr
Funsho érkezhet
Miskolcon tartózkodik a 27 esztendős nigériai-magyar kettős állampolgárú támadó, Funsho Bamgboye, és nem lenne meglepő, ha alá is írna a DVTK-hoz - írja a Boon.
ETO/Bolton
Schön helyzete
Az ETO-nak lehetősége van arra, hogy végleg megszerezze Schön Szabolcsot, de csak komoly áldozatok árán: úgy tudjuk, a kivásárlási ára 800.000 euró és 1 millió euró között mozog.
Légiósok
Végh Ázsiában?
Állítólag ázsiai klubok figyelik Végh Bencét.
Tovább az összes átigazoláshoz