A kispadról mentették meg egy magyar szurkoló életét

Epilepsziás rohamot kapott a lelátón, az egyik kispadról jött a segítség.
Dudás Gábor 2016. augusztus 22., hétfő 11:22
Epilepsziás rohamot kapott a lelátón, az egyik kispadról jött a segítség.
Szerző: Dudás Gábor 2016. augusztus 22., hétfő 11:22
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A Szigetszentmiklós - Békéscsaba II NB III-as mérkőzés (3-0) elején lett rosszul az egyik hazai szurkoló a lelátón. Először Borsos Balázs erőnléti edző és Tamási Zoltán, a szigetszentmiklósiak U19-es csapatának edzője, majd Szabó Kálmán a klub technikai vezetője és Schrötter László, a Pest megyei klub gyúrója sietett a bajbajutott ember segítségére, végül utóbbi oldotta meg a helyzetet – számolt be a sportfaktor.hu.

{div class:widget-box}{module Lájkolj minket!}{/div}Mint kiderült a szurkoló epilepsziás rohamot kapott, amelynek következtében elesett a lelátón és lenyelte a nyelvét, amit Schrötter Lászlónak sikerült visszahúznia, ezzel gyakorlatilag az életét mentette meg a drukkernek, akit a mentők kórházba szállítottak.

Átigazolások
Lendván folytatja
Gonzalo Escudero
A ZTE hivatalos oldalán jelentette be, hogy távozott a második csapat vezetőedzői posztjáról Gonzalo Escudero.
Visszatérhet Felvidékre
Geri Gergely
Szlovák sajtóértesülések szerint Geri Gergely a Spartak Trnava szakmai stábjához csatlakozhat.
Újra Diósgyőrben
Molnár Gábor
Hivatalossá vált, hogy Molnár Gábor visszatért Merkantil Bank Ligában induló Diósgyőrhöz.
Tovább az összes átigazoláshoz