Fotó: www.paksifc.hu
Honlapunk értesülései szerint Paksról a másodosztályba igazolhat a 34 éves játékos.
Korábban beszámoltunk arról, hogy Fejes András és Simon Ádám mellett Remili Mohamedet is felmentette a paksi klubvezetés és a szakmai stáb az edzéslátogatások alól.
A csakfoci.hu úgy értesült, hogy a korábban többek között a Vasasnál és az Újpestnél is megforduló támadó nagy valószínűség szerint a másodosztályban folytathatja pályafutását.
A békési városból származó információink szerint Remili a jelenleg a kilencedik helyen álló Békécsabához teheti át a székhelyét.
A 34 éves játékos a most futó szezonban 12 mérkőzésen lépett pályára az élvonalbeli zöld-fehéreknél, ezeken két gólt lőtt és egy gólpasszt adott.
Átigazolások
Újpest
Sztojka Valenciában
A spanyol élvonalbeli Valencia megvásárolta a 2010-es születésű Sztojka Márk játékjogát az Újpesttől.
Ferencváros
Gómez neves kérője
Argentin sajtóértesülések szerint a helyi élvonalban második Independiente hivatalos ajánlatot tett a Ferencváros középhátvédjéért, Mariano Gómezért.
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.