Három játékossal erősített a Kisvárda, olvasható az NB II élmezőnyében végző csapat honlapján a hír.
Ketten, Oláh Gergő és Szabó Péter Szegedről, míg a korábban Újpesten futballozó Vermes Krisztián a Szolnoktól érkezett a klubhoz.
Vermes számít a legrutinosabbnak a három érkező közül, a védő 166 mérkőzést játszott az NB I-ben, három kivétellel az Újpest színeiben, ahol csapatkapitány is volt. Hatszoros válogatott, és 32-szer pályára lépett a holland bajnokságban is a Sparta Rotterdam csapatában.
Átigazolások
Szentlőrinc
Hosszabbítás
Lakatos Márk a következő szezonban is a Szentlőrinc színeiben futballozik majd.
ETO
Kiszemelt csatár
Sajtóhírek szerint az ETO ajánlatot tett a belga Dender 24 éves északmacedón csatára, David Toshevski megvásárlására. A kiszemelt labdarúgó megszerzéséért az izraeli Maccabi Haifa is versenyben van.
Gyirmót
2 profi
Profi szerződést kapott az NB II-es Gyirmót FC Győr két fiatal játékosa: Lengyel Botond három, míg Szabó Kornél kettő plusz egy éves kontraktust írt alá.