Videó: Beállt, majd egy percre rá kiállították az NB II-es játékost

Nem mondhatni, hogy élete meccsét játszott a Németh Tamás a Csákvár elleni bajnokin. A Kazincbarcika játékosa a 90. percben lépett pályára, majd a 91. percben elkövetett szabálytalansága kiállítást ért.
Csakfoci Admin 2020. október 6., kedd 9:26
Nem mondhatni, hogy élete meccsét játszott a Németh Tamás a Csákvár elleni bajnokin. A Kazincbarcika játékosa a 90. percben lépett pályára, majd a 91. percben elkövetett szabálytalansága kiállítást ért.
Szerző: Csakfoci Admin 2020. október 6., kedd 9:26

Az NB II 11. fordulójában megszerezte első hazai győzelmét a Kazincbarcika, miután 2-1-re legyőzte azt a Csákvárt, amely Visinka Ede irányítása alatt már hetedszer szenvedett vereséget.

A borsodiak győzelmét beárnyékolja Németh Tamás kiállítása, aki finoman szólva nem élete meccsét játszotta. A 21 éves középpályás a 90. percben cserenként lépett pályára, majd a felezővonalnál taglózta le az ellenfél játékosát Kocsis Bencét. A játékvezető, Veizer Roland habozás nélkül felmutatta neki a pirosat.

Németh Tamás kiállítást érő szabálytalansága:

Neked ajánljuk
Átigazolások
DVSC
20 éves szerb középpályás jön?
Sajtóhírek szerint Dorde Gordic a Debrecenhez kerülhet, miután a Koper hoppon maradt a fiatal játékos megszerzéséért folyó versenyben.  
Fradi
Saldanha távozott
Megerősítést nyert, amit korábban a Csakfoci előre jelzett: Matheus Saldanha az Al-Wasl együtteséhez szerződött.
ZTE
Németh Ervin
A Zalaegerszeg kapusa, Németh Ervin egy évre kölcsönben a Lendva csapatához került.
Tovább az összes átigazoláshoz