Vasas: Megvan, melyik csapat ellen debütál Kis Károly

Szombaton a Cegléddel, szerdán pedig az MTK-val játszik felkészülési mérkőzést a Vasas.
Privacsek András 2018. június 28., csütörtök 11:35
Szombaton a Cegléddel, szerdán pedig az MTK-val játszik felkészülési mérkőzést a Vasas.
Szerző: Privacsek András 2018. június 28., csütörtök 11:35

Június 30-án, szombaton a Cegléd vendége lesz az angyalföldi csapat – írja a vasasfc.hu. A ceglédiek az előző idényben az NB II 9. helyén végeztek. Július 4-én pedig az NB II bajnokával, az MTK-val játszik Kis Károly együttese. A Hidegkuti-stadion gyepének felújítása miatt a találkozóra Székesfehérváron kerül sor 17 órakor.

Az új vezetőedző ma tartotta az első edzését a Vasassal.

Olvastad már?
Hivatalos: Bejelentették a Vasas új vezetőedzőjét - a részletek
Az 54 éves szakember három évre írt alá.
Elolvasom
Címkék: #Vasas #Kis Károly
Átigazolások
Pécs
3 távozó
Csörgő Raul egészségügyi okok miatt távozott a PMFC-től, ahol 19 mérkőzésen 10 gólt szerzett. A baranyai klubtól Orbán Kolos és Polyák Kristóf is távozott.
Szentlőrinc
Kocsis érkezett
Kocsis Bence az őszi szezonban a Videoton FC Fehérvár játékosa volt, most a szintén másodosztályú Szentlőrinc szerződtette a 24 éves támadó középpályást.
Újpest
Tucic a Celticben?
A lilafehér1885 klubhoz közelálló információja szerint Milan Tucic iránt érdeklődik a Celtic, és hamarosan ajánlatot is tehet érte az Újpestnek. Úgy tudják, a szlovén játékos hamarosan lejáró szerződése is közrejátszhat a váltáshoz.
Tovább az összes átigazoláshoz