Kulcsár Tamásnak ugyan néhány edzést ki kell hagynia, de bokaszalag-sérülése nem súlyos.
Kulcsár Tamás a Mezőkövesd-Vasas bajnoki 80. percében Remili Mohamed helyére állt be. A 84. percben Vadnai sárgalapot érően rácsúszott a támadó lábára, majd pár perc múlva újabb "csomagot" kapott, így nem sok időt tölthetett a pályán, mert megsérültek a bokaszalagjai - írja a vasasfc.hu. A játékost le kellett cserélni, a vizsgálatok húzódást állapítottak meg. A csatárnak pihentetnie kell a sérült testrészét, emiatt néhány edzésen nem vehet részt.
A Vasas szombaton Kulcsár korábbi csapatával, a DVSC-vel játszik a Szusza-stadionban.
Neked ajánljuk
Átigazolások

ETO
Vitálist megtartanák
Az ETO tárgyal a tavaszra kölcsönkapott Vitális Milán megtartásáról. A középpályásért skót élvonalbeli ajánlat is érkezett a DAC-hoz, de azt elutasították. (NSO)

Kazincbarcika
Bejelentés Lucasról és Vargáról
Hivatalos: távozott Kazincbarcikáról a feljutásból oroszlánrészt vállalt két rutinos játékos, Lucas és Varga József is - jelentette be a klubhonlap kedd délután.

Győr
Marad a húzóember
A győrieknek a kölcsönszerződés után sikerült végleg megszerezniük egyik legjobbjuk, Daniel Stefulj játékjogát. A horvát balhátvéd 30 tétmeccsen 6 gólt és 10 asszisztot jegyzett.