Vasas: Ingyenes lesz a belépés a stadionbúcsúztatóra

A Vasas október 29-én szombaton 18 órától lép utoljára pályára a régi Illovszky-stadionban, az ellenfél a Videoton lesz.
Privacsek András 2016. október 24., hétfő 13:53
A Vasas október 29-én szombaton 18 órától lép utoljára pályára a régi Illovszky-stadionban, az ellenfél a Videoton lesz.
Szerző: Privacsek András 2016. október 24., hétfő 13:53

A stadionbúcsúztató már délután 14 órától elkezdődik a Fáy utcában, lesz sörsátor, Vasas-kvíz, kötetlen beszélgetés a klub legendáival és 11-es rúgó verseny is.

A mérkőzésre a jegyek ingyenesek.

Minden egyéb fontos információ a Vasas stadionbúcsúztatójáról itt megtalálható.

 

Átigazolások
ZTE
Szerződéshosszabbítások
Hivatalosan is bejelentette az NB I-ben szereplő ZTE, hogy szerződést hosszabbított Csonka Andrással, Várkonyi Bencével és Gundel-Takács Bencével.
ZTE
Eddig maradna a mexikói támadó
A Zalaegerszeg támadója, David López egy interjúban elmondta, mennyi ideig tervez a csapatnál maradni.
DVTK
Gólerős magyar támadó érkezhet
A Csakfoci értesülései szerint a Diósgyőr a Szeged-Csanád Grosics Akadémia támadóját, Borvető Áront szerződtetné.
Tovább az összes átigazoláshoz