Csütörtökön kezdi meg a felkészülést a Vasas az NB II-es bajnokságra.
Tekintettel arra, hogy Michael Oenning vezetőedzőnek 2018. június 30-án lejáró szerződését az FC vezetése nem hosszabbította meg, így hamarosan új vezetőedzője lesz a csapatnak – olvasható a vasasfc.hu-n.
Tizenkét és fél évig a Vasas FC ügyvezető igazgatójaként tevékenykedő Vancsa Miklós is távozik az FC éléről és a jövőben a Vasas Kubala Labdarúgó Akadémián vállal főszerepet. Ezért a közeljövőben a Vasas FC-nek új ügyvezető igazgatója lesz.
Június 23-án, szombaton 17:00 órakor Putnokon lép pályára a Vasas a Várady Béla Sportközpont avatóján, egy héttel később a Cegléddel mérkőznek az angyalföldiek idegenben.
Átigazolások
Kazincbarcika
Máltán a csatár
A máltai élvonalbeli Marsaxlokk FC-nél folytatja a 27 éves bosnyák csatár, Semir Smajlagic, aki tavasszal Kazincbarcikán szerepelt, összesen nyolc NB I-es meccsen és két Magyar Kupa-találkozón.
Paks
Magyar igazolás
Megállapodás született arról, hogy az MTK Budapest védője, Belényesi Csaba kölcsönben a Paksi FC együttesében folytatja pályafutását.
DVSC
Camarasa új klubja
A hongkongi bajnok Kitchee jelentette be a Lokitól most nyáron távozó Víctor Camarasa szerződtetését.